logo

Bus Simulator indir

logo


Bus Simulator indir isimli farklı bir konu ile otobüs sürme konusunda hazırlanan bir simülasyon oyunu sitemizde sizler ile paylaşıyoruz. Daha öncede bu tarz oyunlar sitemizde piyasaya sürülmüştü. Simulator ile sadece otobüs kullanma deneyimini edinmek ile kalmayacak şoförlük yaparak para kazanmayı deneyeceksiniz. Farklı bir Simulator indir mek istersen hemen sitemize gelerek bu harika oyunu güzelce oynayabilirsin. Ve ileride ise işleri daha da büyüterek bol kazanç elde edeceksin. bus simulator indir ve daha fazlası için burada sizleri bekliyoruz.

Bunun gibi farklı simülasyon oyunları indirmek ve bilgisayarında doya doya oynamak istersen hemen sitemize gelebilirsin. Oyunda san fransisco sokaklarında bir otobüsün şoförü olarak burada bir çok mahalleye seferler düzenleyecek ve bütün müşterileri otobüse alarak onları güzergah üzerinde gidecekleri yere kadar bırakacaksın. Otobüs şoförlüğünden kazandığın para ile işleri daha da büyütebilirsin. Oyunda otobüs kullanımı ve güvenli bir yolculuk konusunda her şeyi öğreneceksin. Böylesi harika simulasyon oyunları ile hizmete devam edeceğiz.

Bus Simulator indir oyunu da bunlardan bir tanesi olacaktır. Farklı bir otobüs sürme oyunu ile bu heyecanı yaşamak isterseniz google üzerinden bir arama yaparak bedava oyunlar sitesi olan sitemize ulaşın ve oyunu tamamlayın. Oyunda yapacağınız şey kurallara uygun bir şekilde yola çıkmak uygun olan yerlerde durarak müşterileri almak ve onları uygun olan yere bırakarak para kazanmak olacak. Kurulumu basit olan oyunun indirme linki de çok yer kaplamayacaktır. Bakalım ne kadar yeteneklisin bu harika oyun ile hep birlikte bunu göreceğiz. Başarılı bir şoför olarak çok para kazan ve kendi otobüs filonu kurarak oyunda zengin olmayı dene. Bus Simulator indir mek isteyenlere özel hazırlanan bu harika oyunu kısa sürede indirip, zevkle oynamanızı tavsiye ederim. Oyunu indirmek için aşağı kısımda bulunan bus Simulator indir butonuna bir kere tıklaman yeterlidir.

bus simulator indir
Bu oyun için en kullanılan arama terimleri.:

  • otobüs oyunu indir
  • bedava otobus oyunu indir
  • otobüs oyunları indir
  • otobüs oyunu indir bedava
  • ücretsiz otobüs oyunu indir

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yedi × = 35

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by