logo

Call Of Duty 2 Demo indir

logo


Call Of Duty 2 Demo indir konusu ile eğlenmek istiyorsan hemen buraya gel. En iyi aksiyon oyunları paylaşımı yapan sitemizde bir call of duty oyunu ile sizleri mutlu edebilmek için çalışmaya devam ediyoruz. Bu muhteşem aksiyon oyunu, call of duty 2 yapımcılığını infinity ward yapıyor, dağıtıcılığını ise activision firması yapmaktadır. Bu harika oyun tarz olarak aksiyon ve fps karışımı bir oyundur. 2. dünya savaşını konu alan bu oyunun gerçeğe yakın efektleri ve oynanabilirliği oyun sever arkadaşları bir hayli etkileyecektir diye düşünüyorum. Bu oyunumuz tek oyuncu modu ile başlıyor. Call Of Duty 2 Demo indir konusu ile oyunu yarım saat gibi kısa bir sürede indirebilirsin.

Oyunda sana eğitim verilecek ve bu eğitimi geçtiğin zaman savaşlara katılabilecek seviyede asker olacaksın. Oyun demo olduğundan dolayı sınırlı süre single player modunu oynuyorsun. Oyunda sıradan bir asker olacaksınız, basit bir silah eğitimi ile rus askeri olarak göreve başlayacaksın. Call of duty gibi oyunlar oynamak istiyorsan Call Of Duty 2 Demo indir konusuna gir. Oyunun ilerleyen bölümlerinde ise İngiliz ya da bir Amerikan askeri olarak diğer haritalara geçerek yeni görevler peşinde koşacaksın. Oyunda amaç size verilen bütün görevleri en kısa zaman içerisinde yaparak oyunu kahraman bir asker gibi tamamlamak olacaktır. en iyi oyunlar sitesinde Call Of Duty 2 Demo indir konusuna girin.

Call of duty 2 demo indir konusu ile 600 mblik oyunu indir ve zevkle oyna. En iyi aksiyon oyunu indir me sitemizi ziyaret ederek call of duty gibi oyunlara ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Cod 2 demo indir konusu tam sana göredir, eğer call of duty seviyorsan sitemizi sürekli takip etmeyi unutmamalısınız. Oyunda dil İngilizcedir. Sistem olarak Windows xp, Windows 7 ve Vista gibi sistemlerde çalışmaktadır. Aksiyon strateji dalında en iyi oyunları burada senin için paylaşacağız. Bizi sık sık ziyaret ederek burada paylaştığımız oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Call Of Duty 2 Demo indir
Bu oyun için en kullanılan arama terimleri.:

  • call of duty demo indir
  • call of duty 2 demo indir
  • call of duty 2 indir demo
  • call of duty 2 indir
  • bedava call of duty 2 full indir

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


2 × = ondört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by