logo

Code of Honor 2 Conspiracy Island demo oyunu

logo


Code of Honor 2 Conspiracy Island demo oyunu ile harika bir savaşa hazır mısın? Savaş oyunları genel olarak konuları hep aynı olur ancak bu oyunumuz diğer oyunlardan farklı bir yapıya sahiptir. Oyunun başlangıcında karanlık ve tehlikeli bir adada maceraya atılmaya gideceksin. Geliştirilen özellikleri ve harika görsel efektleri ile oyundan epeyce heyecanlanacaksın.

Code of Honor 2 Conspiracy Island demo oyunu ile bugüne kadar yaşamadığınız bir deneyim yaşama sahibi olacaksınız. Oyunda savaşacağınız şeyler yaratıklar ya da canavarlar olmayacak. Bu oyunda düşmanlarınız piskopat bilim adamları olacaktır. Code of Honor 2 Conspiracy Island demo oyunu boyut olarak gayet iyi bir alanı kaplıyor. Oyunun oynama yaşı +18 olarak belirlenmiştir. 18 yaşından küçük olanların oynamamasını tavsiye ediyorum.

Savaş oyunları arasında en iyilerinden bir tanesi olan Code of Honor 2 Conspiracy Island demo oyunu denemenizi tavsiye ederim, bizleri takip eden bütün oyun severlere iyi oyunlar diliyorum.

Code of Honor 2 Conspiracy Island Oyun Resimleri

Code of Honor 2 Conspiracy Island Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7
İşlemci : Pentium 3 ve Üzeri
Ram : 128 Mb
Gereken Hard Disk Alanı : 100 Mb
Ses Kartı : DirectX uyumlu
Video kartı : 64 MB
DirectX : 9 veya Üzeri
Klavye ve mouse

Demo Oyun Linki

Code of Honor 2 Conspiracy Island demo oyunu indir

 
Bu oyun için en kullanılan arama terimleri.:

  • bedava code of honor 2 conspiracy oyunu Java

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sekiz − = 1

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by