logo

Don’t Starve Bedava Oyun indir

logo


DontStarve_GameBoxArtBulmaca, Hack’n Slash, Macera, Role Playing Game, Strateji bu saydığım özellikleri kapsayan bir oyun oynadınız mı? Hayır diyorsanız o zaman hemen Don’t Starve Bedava Oyun indir konu başlığına tıklayın ve bu oyunumuz ile alakalı ön bilgi edinin. Klei Entertainment firması tarafından yapımcılığı ve yayıncılığı üstlenilen bu oyunumuz PC platformunda rahatlıkla oynanabilmektedir. Bedava oyun indir ekibi olarak beğenerek oynadığımız bu oyunumuzu sizlere de tavsiye etmekteyiz.

Grafik, ses ve oynanış özellikleri bakımından bir çok otorite tarafından tam not almayı başarmış bu oyunumuzun güzel görsellik, orijinal fikir, başarılı tasarım anlayışı gibi özellikleri oyunumuza artı katmaktadır. Don’t Starve’ın önemli yanlarından birisi karakterinizi zihnen ve bedenen sağlıklı tutmak. Bunun zihnen kısmı yaşama devam ettikçe karşılaşılan zorluklara dayanmaktan geçiyor. Basitçe, karanlıktan kaçın. Gece olduğunda ateşin yanında durun ve ateşinizi sürekli olarak besleyin.  Her ne kadar zihnen ve bedenen kendinizi güçlü tutmaya çalışsanız bile bilimin sizin yanınızda olduğunu unutmayın. “Bilim Makinesi” isimli bol kullanım alanlı cihazı yaratarak yeni ve prototip eşyalar – materyaller yaratmanız işten bile değil. Bilim Makinesi ile yeni zırhlar, güçlü silahlar ve daha pek çok şey yaratabiliyorsunuz, tabii o raddeye geldiğiniz vakit ya yeterince güçlendiniz ya da iyice delirdiniz demektir. Bu süreçte oldukça hızlı gerçekleşen gece gündüz döngüsünü hesaba katarak çeşitli eşyalar bulup, bunları yeri geldiğinde kombine edip, yeri geldiğinde kullanarak yaşamınızı uzatmanız lazım. Eninde sonunda bir noktada pes edip ölüyorsunuz, bu olduğu vakit oyun ne kadar uzun süre hayatta kaldıysanız oyun onu hesaplayıp size belirli bir XP veriyor.

Don’t Starve, küçük ama büyük tesirli bir oyun. Aslında sadece dosya boyutu olarak küçük diyebilirim çünkü oyun dünyası gerçekten çok ama çok büyük, sürekli yeni şeyler keşfetmek ve bunların kullanım alanları ile ilgili kafa patlatmak inanılmaz eğlenceli, bu bakıma paranızın karşılığını sonuna kadar aldığınız nadir yapımlardan doğrusu. Gerçekten zor bir oyundan bahsediyorum, çoğu zaman çıldırıp kafayı yemeniz işten bile değil, üstelik bu çıldırış sadece oyun içi gerçekleşmeyebilir! Son tahlilde 2013’ün en güzel bağımsızlarından birisi olan Don’t Starve’ı kaçırmayın. Oyun ile aktaracaklarım bu kadar arkadaşlar hepinize iyi oyunlar.

Don’t Starve Bedava Oyun indir Oyun Resimleri

Dont-Starve-2

219740_screenshots_2013-03-13_00004

Naughty-Nice-Header_4383844_lrg

Don’t Starve Bedava Oyun indir Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Windows 7/Windows 8
İşlemci: 1.7 + GHz veya daha iyi
Ram: 1 GB
Ekran Kartı: Radeon HD5450 ya da daha iyisi; 256 MB veya üstü
Sabit Disk: 500 MB Boş Alan

Demo Oyun Linki

Don’t Starve Bedava Oyun indir
Bu oyun için en kullanılan arama terimleri.:

  • dont starve bedava indir
  • dont starve demo indir
  • dont starve indir
  • dont starve indir bedava
  • bedava dont starve indir

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


yedi + = 12

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by