logo

Dungeons Siege 2 Demo Oyun

logo


DungeonRPG ve aksiyon oyun türlerini seven arkadaşlarımız bilgisayar başına… Bu oyun tam size göre. Bu oyunu merak eden arkadaşlarımız Dungeon Siege 2 Demo oyun konu başlığına tıklayarak bu oyunun sahibi olabilirler. Bedava oyun indir ekibi tarafından hazırlanan bu oyunumuz gibi daha bir çok RPG oyun kategorisi kısmında oyun paylaşımlarımız devam edecektir.

Microsoft firması tarafından üretilen bu oyunumuzun bir çok hayranı bulunmaktadır. Oyunumuzun demosu çıkar çıkmaz bir çok oyun kullanıcısı tarafından denendi. Oyunumuzun yaklaşık olarak 1.4 GB gibi büyük bir alanı kaplamaktadır. Bir çok oyun kullanıcısı da bu durumdan şikayetçi olduklarını her fırsatta dile getirmektedir. Oyunumuzu indirme işlemini tamamladıktan sonra tek bir .exe dosyası olarak bilgisayarınıza inmiş bulunuyor ve bu aşamadan sonra kolayca kurulum ekranına geçebiliyorsunuz. Bu oyunumuzu diğer demo oyunlar ile karşılaştıracak olursak oyunumuz daha geç yüklenmektedir. Yükleme esnasında ekranda bize oyunda bulunan karakterler tanıtılmakta ve bu sayede kullanıcıların sıkıldık kelimesini yok etmeye çalışmaktadırlar. Daha sonra oyunumuzda karakter oluşturma ekranı ile karşılaşacaksınız. eçebileceğimiz ırklar arasında, insanlar, elfler ve yarı-devler var. Ayrıca oyunda bulunan bir diğer ırk ise Dryad ismi verilen, büyücülüğe yönelik sadece bayanlardan oluşan bir toplulukKarakterimizi seçerken elbette oyunu nasıl bir stil ile oynayacağımıza dikkat etmeliyiz. Eğer elinizde kılıç kalkan düşmanlara girişecekseniz yarı-dev’i seçmeli, büyüye yönelecekseniz de Dryad’ı tercih etmelisiniz. Tabii ki oyun içinde farklı karakterlerle grup oluşturacağımızdan ve genelde oyunu hiç yalnız oynamadığımızdan seçimimiz hangi yönde olursa olsun oyunda gayet rahat ilerleyebileceğiz. Seçtiğimiz karakterin ırkını, rengini, ismini, tipini ve cinsiyetini belirledikten sonra maceramıza başlamaya hazır hale geliyoruz. Karşımıza çıkan zorluk seviyelerinde sadece kolayı oynayabilmemiz mümkün. Diğerleri bir evvelki zorluk seviyesini bitiridiğimizde aktif oluyor.

Oyunumuza geçtiğimiz takdirde karşımıza oyun ile alakalı 2 adet video ile karşılaşıyoruz bu da oyunumuzun ne kadar büyük boyutlara sebep olduğunu bize anlatıyor. İlk oyundan çok daha farklı olarak bu sefer dünya’ya büyük bir savaş hakim ve elfler, insanlar, devler amansız bir mücadele içinde. İzlediğimiz ikinci güzel video ile gerçek savaş atmosferine girdikten sonra, kendimizi bir anda savaşın kucağında buluyoruz. Aniden konuya giren ve tepetaklak savaşmayı öğreten oyun, bizi hemen savaşın atmosferine sokuyor. Oyun ile aktaracaklarım şimdilik bu kadar oyunu indirmek isteyen arkadaşlarımız Dungeons Siege 2 Demo Oyun indir butonuna tıklayarak indirebilirler.

Dungeons Siege 2 Demo Oyun Resimleri

Dungeon-Siege-Legends-of-Aranna-demo-oyunu-2

Dungeon-Siege-Legends-of-Aranna-Demo-oyunu2

Dungeon-Siege-Legends-of-Aranna-demo-oyunu-1

Dungeons Siege 2 Demo Oyun Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7
İşlemci : Pentium 4 3.0 veya AMD Athlon 2.5Ghz
Ram : 1 Gb ( xp ) – 2 Gb ( vista )
Gereken Hard Disk Alanı : 1 Gb
Ses Kartı : DirectX uyumlu
Video kartı : Nvidia 6800 veya ATI 1800XT üzeri
DirectX : 9 veya Üzeri
Klavye ve mouse

Demo Oyun Linki

Dungeons Siege 2 Demo Oyun indir
Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ 9 = onbeş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by