logo

hitmen oyunu indir

logo


Sinema dünyasına girişi ile birlikte büyük bir sükse yaratan hitmen aradığını buldu ve bunu oyun dünyasında da aramak istiyor, derken oyun dünyasına giren hitman blood money oyunu sizleri kasıp kavuracak özelliklere sahiptir, bu oyuna sahip olmak için hitmen oyunu indir konusuna gir.

Takvim yılı 2000lerin son çeyreğini gösterdiği zaman oyun severler ilk olarak hitman karakteri ile tanışmışlardı. Hitman kim olduğunu sorgulayan ve sorguladıkça da bir çok soru işareti ile karşı karşıya gelen bir adam idi. Hitman karakterinin olaylara yaklaşımı biraz vahşice olabilir, ancak onun da duyguları var. Odaklandığı hedeften asla dönmeyen hitman karakteri ile birlikte güzel bir oyun oynamak istersen hitmen oyunu indir konusuna girerek bu oyunu indirebilirsin.

Oyun boyut olarak demo olması sebebi ile fazla alanı kaplamıyor, aşağıda yer alan 759 mb’lik linke tıklayarak oyunu indirebilirsn. Üretici firması eidos olan hitman indirilmek üzere sitemizde sizleri bekliyor! hitmen oyunu indir ve daha fazlası için bizleri takip etmeyi ihmal etmeyin.

Oyunun deneme sürümü bütün windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır, hitmen oyunu indir ve sende bu heyecana ortak ol.

Hitman Oyun Resimleri

Hitman Oyunu Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP (Yönetici hakları gerekir) 95/98/ME/NT desteklemez
İşlemci: Pentium 4 1.5 GHz veya Athlon XP eşdeğer
RAM: 512 MB sistem belleği
Ekran Kartı: Direct3D 9 uyumlu pixel shader 2.0 destekleyen ekran kartları (nVidia GeForce FX veya ATi Radeon 9500)
Ses: Direct X uyumlu es kartları
HDD: 5 GB boş alan
Giriş Aygıtları: Klavye ve Fare

Oyun Linki

hitmen oyunu indir
Bu oyun için en kullanılan arama terimleri.:

  • hitmen indir
  • hitmen 2
  • hitmen 2 indir
  • hitmen oyunu
  • hitmen oyunu indir

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


× 2 = oniki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by