logo

inşaat oyunu indir

logo


Kendi inşaat şirketinizin sahibi olmak isterseniz inşaat oyunu indir konusunda bulunan oyun tam sizlere göre. Orijinal ismi Construction Simulator 2012 olan bu oyun ile simülasyon hususunda harika bir deneyim yaşatacaksınız.

Oyunumuz ile kendi inşaat şirketinizi kurarak büyük bir şirket olmaya çalışacaksınız. inşaat oyunu indir ile sizleri gerçekçi yapıya sahip araçlar bekleyecek. Bugüne kadar hazırlanan oyunlar arasında en gerçekçi simülasyon oyunu olan construction simulator 2012 versiyonu ile sizlere keyifli dakikalar yaşatacaktır. Oyun ile büyük bir filo kurma imkanınız olacaktır. Construction Simulator 2012 oyunu indirmek isteyenler var ise sitemizin inşaat oyunu indir konusunu ziyaret etsinler.

En iyisini sizlere vermek için çalışan ekibimizi ziyaret ederek inşaat oyunu indir gibi konuları ücretsiz bulabilirsiniz.

İnşaat Oyun Resimleri

İnşaat Oyunu Sistem Gereksinimleri

OS: Windows XP (SP3) / Vista / 7,
800 MHz Pentium III veya üstü İşlemci
2GB RAM
700 MB boş HD alanı
DirectX 9.0c
3D Grafik 256 MB RAM,
CD-ROM Sürücü

Oyun Linki

inşaat oyunu indir
Bu oyun için en kullanılan arama terimleri.:

  • inşaat oyunu indir
  • inşaat oyunları
  • inşaat oyunları indir
  • inşaat oyunu
  • construction simulator 2012

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


altı × = 12

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by