logo

john deere oyunu indir

logo


Tarla, bağ-bahçe işleri ile uğraşmayı sevenler için hazırlanan özel bir çiftçilik oyununu john deere oyunu indir konusu ile sizlere sunuyorum.

Bu kaliteli yapım ile birlikte bir çiftçinin tarlalarını nasıl genişlettiğini ve nasıl para kazandığını öğreneceksiniz. Stratejik oyunlar oynamayı seven arkadaşlar bu oyunu kesinlikle kaçırmamalıdırlar, çiftçilik mesleğine ilgi duyanlar var ise onlar da john deere oyunu indir konusuna girerek bu oyunu indirebilirler.

Bugüne kadar hazırlanan en iyi çiftçi oyunlarından bir tanesi olan bu oyunumuz ile küçük bir tarlanın sahibi olarak oyuna başlayacaksınız, para elde ettikçe çiftliğinizi genişletebilirsiniz. Ücretsiz sürüm olarak piyasaya sürülen bu demo oyunu indirmek için aşağıda yer alan john deere oyunu indir butonuna basabilirsin. Çiftlik oyunları türünde çıkan bütün oyunları sitemizden indirebilirsin.

john deere oyunu indir ve daha fazlası için bizi takibe devam ediniz.

John Deere Oyun Resimleri

John Deere Oyunu Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7
İşlemci : P4 1.5 GHz
Ram : 256 Mb
Gereken Hard Disk Alanı : 300 Mb
Ses Kartı : DirectX uyumlu
Video kartı : Direct 3D 64MB
DirectX : 9 veya üstü
Klavye ve mouse

Oyun Linki

john deere oyunu indir
Bu oyun için en kullanılan arama terimleri.:

  • jondere oyunu
  • jondere oyunları
  • traktör oyunları
  • JONDERE
  • traktör oyunu

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ dokuz = 16

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by