logo

koridor oyunu indir

logo


En popüler oyun türlerinden bir tanesi olan fps oyunları türünde son dönemin en iyi oyunlarından olan türk yapımı koridor oyunu sahibi olmak istiyorsanız koridor oyunu indir konusunu ziyaret ediniz.

Bu oyun ile son dönemin ırak’ında meydana gelen olaylara şahit olacaksınız, bu olayların olması sebebi ile boşluk ortamında iştahı kabaran terör örgütleri var. Bu örgütlerden bir tanesi masum ırak halkı ile hiç bir ilgileri bulunmaması halde onlar için mücadele ediyormuş gibi görünüyor.

Bu eylemler sırasında ise bir çok türk vatandaşı kaçırılmış ve öldürülmüştür, bu olayları incelemek için koridor isminde bir özel tim ırak’a gönderilir. İşte sen de bu özel tim elemanlarından bir tanesini bu oyun ile kontrol edecek ve operasyonlara katılacaksın. Maceranın doruklarda olduğu oyunun sahibi olmak için koridor oyunu indir butonuna basmanız yeterlidir.

koridor oyunu indir ve daha fazla oyunu sizler için sitemize eklemeye devam edeceğiz.

Koridor Oyun Resimleri

Oyun Linki

koridor oyunu indir
Bu oyun için en kullanılan arama terimleri.:

  • koridor oyunu
  • türk savaş oyunu
  • koridor oyunu indir full
  • koridor
  • türk savaş oyunları

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


− 1 = bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by