logo

otobüs oyunu tam indir

logo


Bugüne kadar piyasaya bir çok otobüs simülasyonu oyunu sürüldü, ancak hiç biri otobüs oyunu tam indir içerisinde paylaşacağımız oyun gibi güzel olmamıştır.

Orijinal ismi european bus simulator 2012 olan bu oyun ile diğer oyunlar arasında olan bütün farkları tek tek anlatacağım. Oyunu diğer otobüs simülasyonlarından ayıran en önemli özellik şehir içerisinde şoförlük yapıyor olmanızdır. Yalnızca simülasyon üzerine çalışan bir oyun firması olan TML STUDİOS tarafından hazırlanan bu oyun grafik açısından hayal kırıklığı yarattı.

otobüs oyunu tam indir konusuna girerek bu oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyunumuz grafik açısından iyi görünmüyor dedik, ancak oynanmayacak kadar da kötü bir oyun değildir. Oynanış açısından iste bir şoförün hissiyatını bu oyunda sizler de yaşayacaksınız. otobüs oyunu tam indir ve daha fazla konuyu sizler ile buluşturmaya devam edeceğim.

otobüs oyunu tam indir
Bu oyun için en kullanılan arama terimleri.:

  • otob?s oyunu indir
  • oyun indir bedava tam indir
  • koridor oyunu indir
  • bilgisayar oyunları indir bedava full
  • yhs-fh_lsonsw

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


dokuz × 6 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by