logo
Currently Browsing: pc demo oyun indir

Kohan Immortal Sovereigns İndir

logo

Strateji oyun kategorisinde oyun oynamayı sevenler için güzel bir oyunu sitemize Kohan Immortal Sovereigns İndir konusu ile ekliyoruz.

Kohan İmmortal Sovereigns oyunu bir rts oyunu ancak en çok asker üreten oyun değil, aynı şekilde sıra tabanlı strateji oyunlarında olduğu gibi bir oyundur. Orduların dizilişi en iyi olanın gerektiğinde çekilmeyi en iyi bilenin kazandığı bir oyun türüdür. Rpg öğeleri açısından oyunumuz Heroes of might and magic oyun serisini, bina asker çizimi ve boyutları ile war craft oyun serisini hatırlatmaktadır. Strateji severler için harika bir oyun olan Kohen Immortal Sovereigns ile keyifli dakikalar geçirmek için Kohan Immortal Sovereigns İndir butonuna bir tık yapmanız yeterli, herkese iyi oyunlar dilerim.

Hooligans: Storm Over Europe İndir

logo

Darxabre Games firması tarafından üretilen bu güzel oyunu sizler için Hooligans: Storm Over Europe İndir konusu ile sitemize ekliyoruz. Strateji alanında oyun severlere keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Oyunun isminden bir şey anlamadıysanız biraz açmak istiyorum. Britanyada vahşet kokan oyunumuzun genel amacı kısaca, takıma sadık biri olarak takımınızı deplasmanlarda hiç bir zaman yalnız bırakmamak olacaktır. Oyunda birbiriyle bağlantılı olmayan görevleri senaryo sırasına göre oynuyorsunuz. Amacınız karşı takımın taraftarlarına zarar vermek ve onları saf dışı bırakmak olacaktır. Bu harika strateji oyununu oynamanızı tavsiye ederim. Kısacası strateji oyunlarından hoşlananlar var ise Hooligans: Storm Over

Headhunter Oyun İndir

logo

Headhunter Oyun İndirSega ailesine katılan yeni bir oyun grubu ile sizlere sitemizden Headhunter Oyun İndir konusu ile merhaba diyoruz. Bu ailenin en yeni üyesi olan oyunumuzu indirmek için bir tık yapman yeterlidir.

Oyun tam olarak gizlenme prensibine dayalı bir oyundur. Oyunda Jack Wade; duvara yaslan desen yaslanır, yuvarlan desen yuvarlanır. Oyunda heyecan dolu dakikalar yaşayacaksınız. Sega tarafından yapılan oyunlar zaten muhteşem oluyordu, bu oyun kalitesini daha çok

Medal Of Honor: Allied Assult demo oyunu

logo

Medal Of Honor Allied Assult İndirEa games firması tarafından piyasaya sürülen ve adından çokça söz ettiren bir oyun ile sitemiz vasıtası ile karşınızdayız, eğer bu oyunu indirmek isterseniz Medal Of Honor: Allied Assult demo oyunu butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

Oyunun senaryosu hakkında bilgi vermek gerekirse, Medal Of Honor: Allied Assult demo oyunu 2. dünya savaşı zamanında geçen bir oyundur. Oyunumuzda amerikan ordusunda görevli

Civilization 3 Demo oyunu

logo

Civilization 3 Demo İndirStrateji oyunu seven arkadaşlar için güzel bir oyunu Civilization 3 Demo oyunu konusunda paylaşıyoruz. Oyunun ilk iki serisini oynayan olsun olmasın 3. seriyi herkesin seveceğini tahmin ediyorum.

Bu kadar güzel bir strateji oyunu daha önce görmemiştim, eğer sizde bu güzel oyunu oynamak isterseniz Civilization 3 Demo oyunu konusuna girmeniz yeterlidir. Oyun temel olarak Turn Based tarzında bir strateji oyunudur. Ancak tam olarak savaş

« Previous Entries


logo
Powered by