logo

Yeni Mahjong Oyunu

logo


Yeni Mahjong Oyunu konusu ile zeka geliştirmek isteyenlere özel olarak bir konu ekleyeceğiz. Bu harika konuda sizler için paylaşacağımız Yeni Mahjong Oyunu zeka gelişimine katkı sağlayacak bir oyundur. Oyunun orijinal ismi mahjong variations dur. Oyun içerisinde toplam olarak 12 farklı türde mahjong oyunu bulunmaktadır. Oyunda 16 değişik plan vardır.

Oyunda 16 değişik de arka plan görüntüsü bulunmaktadır. Oyun içerisinde ise 800den fazla puzzle nin olduğunu söyleyebilirim. Oyunda harika müzikler ve ses efektleri de bulunmaktadır. Böylesi harika oyunları indirmeniz için bizleri takip etmeye devam edin. Puzzle oyunları paylaşımını buradan sizlere özel bir şekilde yapmaya devam edeceğiz. Sitemizde bulunan bu harika oyunun yapımcısı ise twilight games firmasıdır. Windows işletim sisteminin hepsinde çalışan bu harika oyunu oynamak için acele edin ve sitemizden indir. Oyun deneme sürümüdür ve oyunun dili ise İngilizcedir. Oyunda bulunan bu harika özellikler ile sıkılmanız imkansız hale gelecektir. Bu oyunu indirmek için sitemize gelerek mahjong oyunları bölümüne bakabilirsiniz. Zeka oyunu indir me sitemizde bunun gibi bedava oyunları sizlere özel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Oyunda farenizi kullanacaksınız ve benzer olan nesneleri bir araya toplayarak yok edeceksiniz. Bedava oyunlar indir mek istiyorsan sitemizi ziyaret etmen yeterli olacaktır. En iyi oyunlar sitesinde Yeni Mahjong Oyunu gibi oyunları paylaşmaya devam edeceğiz.

Oyun süre olarak sınırlıdır, çünkü oyunda sınırlı süreye sahipsin. Bu sınırlı zaman içerisinde sana ait olan fare ile bütün nesneleri yok ederek oyunda yüksek skorlara ulaşabilirsin. Sitemiz sizlere her konuda yardım edecektir, Yeni Mahjong Oyunu noktalayarak sitemizi takip edenler için oyunu indirme imkanını kısa sürede vereceğiz. Aşağı kısımda bulunan Yeni Mahjong Oyunu indir butonuna tıkla ve oyun insin.

Yeni Mahjong Oyunu indir
Bu oyun için en kullanılan arama terimleri.:

  • mahjong oyunu indir
  • mahjong oyunları indir
  • mahjong oyun indir
  • mahjong oyunu indir bedava
  • bedava mahjong oyunu indir

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


− 1 = dört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by