logo

Zuma Oyunu indir

logo


Zuma Oyunu indir isimli harika bir konu ile hareketli dakikalar geçirmeye ne dersiniz? Eğlenceli bir puzzle oyunu olarak bilinen zuma ile zekanızı geliştirecek hem de nişancılık yeteneklerinizi en üst noktalara çıkaracaksınız. İyi bir nişancı olabilmek için sana ait olan fare ile topları fırlatarak benzer olan toplar arasında eşleştirme yap ve bütün topları eşleyerek topların sana yanaşmasına engel ol.

Zuma Oyunu indir konusunda bulunan harika oyunun yapımcısı mumbo jumbo firmasıdır. Hareketli bir oyun oynamak istiyorsan sende hiç durmadan sitemize gelebilirsin. En iyi oyunları sizler için eklemeye devam edeceğiz. Bu oyun sadece bir tanesidir. Sitemiz sizlere oyun konusunda sürekli yardım edecektir. En iyi oyunların sitesinde başka oyunlarda olacaktır. Her alana özgü açılan kategorilerimiz ile sizlere zevkli dakikalar yaşatmaya çalışacağız. Bu harika oyunu oynadıktan sonra zekanızın geliştiğini fark edeceksiniz, bunun gibi bir çok oyunu indirebileceğiniz sitemizde oyunu oynamak için farenizi kullanacaksınız. Oyunda dikkat etmeniz gereken bir şey var arkadaşım, oyunu oynarken topların bitiş noktasına yanaşmamasına bilhassa dikkat etmen gerekiyor, yoksa oyunu kaybetme gibi bir şeye sebep olabilir.

Oyunun boyutu miniktir, Windows işletim sisteminin hepsinde çalışan bu harika oyunu oynamak için acele etmenizi tavsiye ederim.Oyunu indirmek için evvela sitemize giriniz ve arama yerine Zuma Oyunu indir kelimesini yazarak konuya giriş yapın. Oyun hakkında hazırlanan metni okuduktan sonra ise yapman gereken sana ait olan fare ile Zuma Oyunu indir butonuna bir kere basmak olacaktır. Bakalım bu harika oyunu ne kadar iyi oynayabileceksin. Bütün oyun severlere oynayacakları tüm oyunlarda başarılar dilerim. Yılların eskitemediği Zuma Oyunu indir konusu sizlerle, gelin ve sitemizden doya doya oynamayı deneyin.

Zuma Oyunu indir
Bu oyun için en kullanılan arama terimleri.:

  • zuma oyunları indir
  • bedava zuma oyunu indir
  • ücretsiz oyun indir
  • zuma oyunu indir ücretsiz
  • zuma oyunu yükle

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


× iki = 12

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

logo

logo
Powered by